We’re Loud International’dan Türkiye’deki arkadaşlarımıza selamlar

We’re Loud International’dan Türkiye’deki arkadaşlarımıza selamlar. Festivalin organizasyonuyla ilgili yaşadığımız bazı sorunları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Son zamanlarda Türk lirası çok fazla değer kaybettiği için, 3 günlük festival bileti için düşündüğümüz 69 euro’nun bir çok kişi için oldukça pahalı hale geldiğini anlıyoruz. Bu büyük devalüasyondan önce Türkiye’den olan festival izleyicileri için bir indirim kodu hazırlamıştık, fakat şuanda bu indirim koduyla bile Mayıs ayında, festivali organize etmeye başladığımız zamanda düşündüğümüz indirimli fiyattan daha yüksek bir bilet fiyatı ortaya çıkıyor.

Ne yazık ki, yaptığımız anlaşmaların bir çoğu ve satın almış olduğumuz grupların uçak biletleri euro üzerinden. Türk lirası, Ekim ortasına kadar değer kazanmadığı sürece, çok büyük ihtimalle, büyük bir maddi zarara uğrayacağız gibi gözüküyor. Fakat bu durum, bizim bu festivali bu sene İstanbul’da yapmamıza engel olamayacak. Madem para kaybediyoruz, o zaman daha da eğlenelim!

Lütfen indirim kodu için bu linki tıklayın, https://goo.gl/t5udtU . Umarız ki Türk lirası biraz güçlenir ve biletlerin fiyatı daha makul hale gelir. Eğer Türk lirası aynı şekilde devam ederse, yakın zamanda açıklayacağımız prepartinin haberlerini bekleyin. Bu konserde Türk lirası bazında 3 günlük festival biletlerini satacağız.

Bir çok insan, aynı zamanda günlük bilet satışı yapıp yapmayacağımızı soruyor. Festival 3 gün boyunca 3 ya da 4 ayrı mekanda gerçekleşecek. Cumartesi gecesi THE KIDS’in çalacağı ana etkinlik, diğerlerine göre daha büyük bir mekanda olacak, ve bu gece için ayrı biletler satışa sunulacak. Bu etkinlik dışında Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri daha küçük mekanlarda 3 ayrı parti daha gerçekleşecek ve bu etkinlikler 3 günlük festival bileti alanlarla dolu olacak. Eğer bu müthiş konser kadrosundaki grupların hepsini izlemek ve sürpriz partilere katılmak istiyorsanız, 3 günlük festival bileti almanızı tavsiye ediyoruz!

Böyle zor bir zamanda desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Size bu partiyi getirmemize paranın engel olmasına izin vermeyeceğiz. Ekim ayında görüşmek üzere!

#wereloudfest #wereloudistanbul2018

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published.